služby

ZÁJAZDOVÉ AUTOBUSY


Poďte s nami na zájazd či jednodenný výlet po Slovensku i po Európe. Moderné vozidlo a zodpovedný šofér sa postarajú o vašu pohodlnú a bezpečnú jazdu. V rámci prepravy autobusom po Slovensku vám, v prípade záujmu, zabezpečíme aj skúsenú, anglicky hovoriacu sprievodkyňu.

Prenájom autobusu so šoférom je nenáročné riešenie aj v prípade prepravy osôb do zahraničia. Bežne zabezpečujeme dopravu do Talianska či Chorvátska, ale aj do susedného Rakúska či vzdialenejšieho Nemecka, Švajčiarska alebo Holandska.

Ak potrebujete komfortný autobus na svadbu, sme vám taktiež k dispozícii. Dopravíme vašich svadobčanov kamkoľvek bezpečne a načas.

Objednanie autobusu je nenáročné, stačí nám ZAVOLAŤ ALEBO NAPÍSAŤ.

DOPRAVA PRE FIRMY


Potrebujete prenájom autobusu či mikrobusu so šoférom na firemnú akciu? Sme tu pre vás a vašich klientov. Zabezpečíme vám dopravu mikrobusom alebo autobusom podľa vašich potrieb. Pri preprave väčšieho rozsahu vám poskytneme aj človeka, ktorý bude koordinovať vozidlá na mieste akcie.

Chceli by ste zorganizovať firemný teambuilding v zahraničí? Nech už plánujete zájazd k moru alebo na hory, prenájmom nášho mikrobusu či autobusu zaistíte pohodlnú prepravu osôb do Chorvátska, Talianska, Rakúska, Švajčiarska, Nemecka a mnohých ďalších európskych krajín.

PREPRAVA DETÍ


Objednávka autobusu na školský výlet nás vždy poteší. Pri preprave detí však potrebujete spoľahlivý autobus so šoférom. Všetky naše vozidlá sú vybavené bezpečnostnými pásmi na všetkých sedadlách. Ak chcete dopravu pre menší počet detí, vieme vám poskytnúť aj prepravu mikrobusom.

Pokiaľ potrebujete prepraviť viac detí zo školy či rovno niekoľko tried, poskytneme vám prenájom autobusu na školský výlet s kapacitou od 30 do 59 miest. Menej detí? Žiaden problém. Ak máte záujem o prepravu detí, napr. len zo škôlky na plaváreň v rámci mesta a pod., vieme vám ponúknuť aj 7-miestne auto na prenájom.

LETISKOVÉ TRANSFÉRY


Prajete si odvoz na letisko? Pre vás i vašich klientov zaistíme transfer na letisko v rámci Slovenska a okolitých krajín (napr. prepravu autobusom do Viedne). Ak potrebujete, náš vodič vás ochotne počká v hale a pomôže vám s batožinou. Jednoducho rýchla a pohodlná preprava na letisko.

Letiskový transfer zabezpečujeme aj pre súkromné osoby. Podľa počtu osôb vám poskytneme buď 7-miestne auto na prenájom (mikrobus), alebo autobus s kapacitou až do 59 osôb v prípade veľkej skupiny. Využite súkromnú autobusovú dopravu na letisko v Bratislave, vo Viedni alebo kdekoľvek inde.