vozidlá

Zabezpečujeme vnútroštátnu, ale aj medzinárodnú prepravu osôb po Európe. Našim zákazníkom poskytujeme autobusovú aj mikrobusovú dopravu vďaka moderným vozidlám s kapacitou od 7 do 59 osôb. Naše mikrobusy a autobusy s klimatizáciou sú pripravené vás odviezť kamkoľvek si zažiadate. Bezpečne, rýchlo a komfortne.

Medzi našich klientov patria najmä cestovné kancelárie, firmy, školy a iné organizácie, ale aj súkromné osoby, ktoré potrebujú napríklad autobus na svadbu či rodinnú oslavu.

Pri objednávke autobusu zvážte najmä počet miest na sedenie a dĺžku trasy. Podľa toho sa rozhodnete, čo budete počas jazdy potrebovať. Chladničku, kávovar, DVD či toaletu? Vyberte si autobus na prenájom podľa vašich predstáv. Ak máte záujem, vieme vám na palube zaistiť aj podávanie nápojov, občerstvenia či dennej tlače.


 

 

Potrebujete na prepravu viac vozidiel?  Od doby svojej existencie spolupracujeme s viacerými dopravcami po celom Slovensku, a preto dokážeme flexibilne reagovať na vaše požiadavky. Zabezpečíme vám tak viac potrebných autobusov, mikrobusov, prípadne iných vozidiel presne podľa vašich potrieb.

 

Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku